Jste zde

DOTAZ: "Intenzivní orgasmické stahy"

DOTAZ: "Intenzivní orgasmické stahy"

Dobrý den,
touto cestou bych se chtěla zeptat, zda je možné, že při mém orgasmu dochází k takovým stahům pochvy, že v podstatě vytlačím partnerův penis ven. Ne zcela úplně, ale partner to cítí a myslí si, že to dělám schválně a v podstatě mi dává najevo, že si ho prostě v sobě neudržím... Možná to zbytečně zveličuji, ale pokud bych na to nemyslela, nepsala bych.
Při použití vibrátoru (mnou samotnou) jsem právě velice intenzivně pocítila, jak při vyvrcholení došlo k onomu vypuzení vibrátoru.
Děkuji Vám za odpověď.

Poznámka:
Zpráva odeslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://www.milovani.cz/contact. Text zprávy byl upraven, odstraněny kontaktní informace.
Poradna sexuologa 2018


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Intenzivní orgasmické stahy"

Dobrý den.
Děkuji za Váš dotaz a za Vaši důvěru. Mám z něho upřímnou radost.

Podle toho, co píšete máte dar velmi intenzivně prožívat své vyvrcholení při masturbaci nebo milování. To, že při vyvrcholení jsou orgasmické stahy pochvy velmi silné, tak silné, že "vytlačí penis" ven svědčí o tom, že máte poševní svaly pevné, silné a že jsou schopné se v okamžiku nástupu orgasmu a jeho průběhu silně stáhnout, uvolnit a znovu opakovaně stáhnout. Předpokládám, že nejsilnější je první kontrakce a že ty další jsou už slabší. Ta první kontrakce je nejspíš tak silná, že penis "povysune" ven.

NEŘEŠTE TO!!!

TO JE  DAR!!!

Předpokládám, že pro Vás je orgasmus velmi intenzivním a emočně silným zážitkem.

Je jasné, že takové stahy Váš partner musí cítit. Pokud jsou tak silné, že jeho penis vysunou, není to žádný problém. Jen se divím, že se tomu diví on, nebo že ho to dokonce pobuřuje!!! naopak by měl být hrdý na to, že Vás dokáže vzrušit tak silně, že Výš orgasmus má přímo mimořádně intenzivní průběh. Předpokládám, že orgasmus dosahujete při souloži a to souloži kdy Váš partner ještě nedosáhl vyvrcholení. Za to ho pochvalte, protože většina mužů takové štěstí "nemá" a souloží ženu neuspokojí.

Takže:

 • Není to žádný problém.
 • Máte mimořádně silné a pevné poševní svaly.
 • Povysunutí penisu při orgasmu není vůbec žádný problém.
 • Neděláte to schválně, protože udělat to schválně by bylo mimořádně obtížné a nebylo by to spojeno s vyvrcholením, ale cílenou kontrakcí poševních svalů mimo vyvrcholení.
 • Vůbec to neřešte a partnerovi vysvětlete o co jde...

Ještě poznámka:

 • Není pravda, že partnerův penis v sobě neudržíte.
 • Pokud to partner řeší a obviňuje Vás, pak vězte, že je to on, kdo se ve Vás neudrží...

Navrhuji:

 • Vysvětlete si o co jde.
 • Vůbec se tím netraumatizujte a berte to oba jako DAR, jako Vaši mimořádnou schopnost prožívat vyvrcholení naplno.
 • Po první kontrakci ať partner znovu zasune penis do pochvy "nadoraz" a společně s Vámi prožije další, mírnější kontrakce. Vy bude vnímat "plnost" pochvy a on Vaše kontrakce na penisu.
 • Po odeznění vyvrcholení počkejte tak 30 sekund a pokračujte v souloži. Je velká pravděpodobnost, že jste schopna prožít vícenásobné vyvrcholení při soulži. Pokud ano, pak Vám oběma gratuluji...
 • Pokud budou následovat další orgasmy a budou podobně silné, pokračujte s přestávkami tak dlouho, dokud partner nedosáhne svého vyvrcholení.
 • Vy prožijete vícenásobné vyvrcholení a on mimořádný zážitek...

Blahopřeji...

S úctou administrátor webu www.milovani.cz.