Jste zde

Cunnilingus - žena sedí na posteli s rozevřenýma pokrčenýma nohama II.

Žena sedí na kraji postele s rozevřenýma pokrčenýma nohama II.

partner nebo partnerka klečí před ní

Hlavní téma: "Sexuální polohy".
Volné pokračování článků "Polohy pro orální sex nebo orální milování" a Sexuální polohy pro lesbický orální sex".

V této variantě má žena nohy položeny na zem, nebo na pevnější polštářky.

Žena se posadí na okraj postele a nohy spustí na zem. Nohama se může opírat o zem nebo o nějakou podložku, například dva tužší polštářky. Ideální jsou polštářky plněné pohankovými slupkami - jsou pevné a přizpůsobí se noze. Muž si klekne mezi její doširoka rozevřené nohy a hlavou se může pohodlně naklonit k rozevřené joni. Má velmi pohodlný přístup k ženinu klitorisu. Poloha umožňuje muži pohodlné dlouhé orální milování a ženě poskytuje dostatek pohodlí. Muž jí "klečí" u nohou a ona mu může hladit hlavu.

Pokud má žena nohy přímo na zemi, pak je napětí v oblasti klitorisu vyšší, neboť tkán klitorisu je napnutější.

Pokud se žena opírá chodidly nohy o podložené polštářky na zemi, napětí nohou se sníží, joni je volnější a přístupnější i pro stimulaci prsty. Také je lépe dosažitelná anální oblast pro lehké hlazení. Muž snadněji může orálně laskat nejen joni, ale dosáhne jazykem i na hráz.

Muž má volné ruce mlže ženě hladit nohy, stehna, třísla, Venušin pahorek, podbřišek, bříško a na prsa. Ke stimulaci vulvy a klitorisu může kromě úst a jazyka využít i prsty nebo sexuální pomůcky. Tato varianta polohy, kdy žena sedí na kraji postele s rozevřenýma pokrčenýma nohama, je pro různé druhy stimulací a jejich vzájemné kombinace přímo ideální.

Varianta podobná "Tahitskému orálnímu sexu"

Tato poloha orálního sexu umožňuje, aby si žena sama uvolnila tahem ukazováčku a prostředníčku klitoridální kapuci a obnažila svůj klitoris. Pro muže je to od ženy nesmírně vzrušující gesto a navíc získá dokonalý přístup k obnaženému klitorisu. Někdy si stažení klitoridální kapuce může provést žena i pomocí tahu prstů obou rukou, přiložených vedle klitorisu. Obnažení klitorisu pak bude ještě více viditelné a klitoris ještě více přístupný. Zároveň při tomto tahu dochází k tlaku ženiných prstů na hlubší tkáň klitorisu po jeho obou stranách. Výsledkem bývá ještě větší vzrušení při orální nebo manuální stimulaci klitorisu. Pokud muž vloží do dolního spojení stydkých pysků prsty a lehce zatlačí směrem k hrázi, stane se tato technika velmi podobnou "Tahitskému orálnímu sexu", metodě "Kivin". Pokud muž špičkou jazyka dokáže klitoris stimulovat po jeho pravé a levé straně, pak je tato technika prakticky shodná s uvedenou technikou "Tahitského orálního sexu". Rozdíl je pouze v tom. že stažení klitoridální kapuce a stimulaci tkáně klitorisu tahem a tlakem si žena provede sama. Muž také neleží kolmo k ženě, ale je hlavou přímo mezi nohama. Pokud však zvládne stimulaci klitorisu po jeho stranách, pak by žena měla zažívat velmi silné a vzrušující pocity, vedoucí podobně jako u "Tahitskému orálnímu sexu" k intenzivnímu orgasmu.

Jako doplňková technika polohy se nabízí kombinace orální stimulace a stimulace oblasti bodu G prsty.

Muž může snadno ženě hladit stehna, nohy, Venušin pahorek, bříško i prsa a jejich bradavky.

Variantou je poloha "Cunnilingus - žena sedí na posteli s rozevřenýma pokrčenýma nohama I.", kdy partner nebo partnerka leží před ní.

 

Literatura a zdroje

(AK)(Z)